(096) 866-53-53 | s@pridbuy.com

Ваш кошик порожній

Біноклі

Відображати:
Сортування
Показувати: СписокСітка
Бінокль Alpen Apex 10x42 Radical Hunter - популярний бінокль для полювання, риболовлі і туризму. ..
2,870грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex 8.5x50 - популярний бінокль для полювання, риболовлі і туризму. Висока світлос..
3,198грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex 8x42 - популярний бінокль для полювання, риболовлі і туризму. Висока світлосил..
2,755грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex XP 10x32 APO - популярний бінокль для полювання, риболовлі і туризму. Висока с..
2,936грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex XP 10x42 APO - популярний бінокль для полювання, риболовлі та туризму. Оновлен..
3,280грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex XP 10x42 APO Mossy Oak - популярний бінокль для полювання, риболовлі та т..
3,501грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex XP 10x50 APO - популярний бінокль для полювання, риболовлі і туризму. Висока с..
3,395грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex XP 12x50 APO - популярний бінокль для полювання, риболовлі та туризму. Оновлен..
3,559грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex XP 8-16x42 APO Zoom- високоякісний бінокль із змінною кратністю, що дозволяє с..
4,723грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex XP 8.5x50 APO - популярний бінокль для полювання, риболовлі і туризму. Висока ..
3,378грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex XP 8x32 APO для найбільш вимогливих до оптики користувачів. Даний бінокль стан..
2,895грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen Apex XP 8x42 APO - популярний бінокль для полювання, риболовлі і туризму. Висока св..
3,018грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen MagnaView 10x42 WP - водонепроникний бінокль з фіксованим 10-кратним збіл..
943грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen MagnaView 10x52 - популярний недорогий класичний бінокль з фіксованим 10-кратним зб..
599грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen MagnaView 12x52 - популярний недорогий класичний бінокль з фіксованим 12-кратним зб..
623грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бінокль Alpen MagnaView 16x52 - популярний недорогий класичний бінокль з фіксованим 16-кратним зб..
656грн.
Базовано на 0 відгуках.

Купити біноклі в Києві та по всій Україні.


Сьогодні бінокль купити можна перебуваючи в будь-якій точці України. Досить зробити замовлення в інтернет-магазині і Ви стаєте щасливим власником цього чудового і вкрай корисного оптичного приладу, де б Ви не знаходилися. Для спостереження за віддаленими наземними об'єктами, а також птахами й тваринами використовуються такі оптичні прилади, як біноклі. Популярність їх зростає з кожним роком, і сьогодні вже практично неможливо уявити собі туриста або мисливця без подібного спорядження. Важливими достоїнствами біноклів є, по-перше, їх невеликі габарити, що дозволяє його скрізь брати з собою, а, по-друге, можливість спостереження двома очима, що забезпечує комфортні умови спостереження, особливо в разі проведення тривалих спостережень.

Параметри біноклів, конструкція і призначення.


Широкий асортимент біноклів можна умовно розділити за призначенням використання. Так, наприклад, існує окремий клас театральних біноклів, які не тільки допоможуть Вам краще розглянути, що ж саме відбувається на сцені, а й стануть елегантним прикрасою. Звичайно ж, сьогодні також доступний ряд астрономічних біноклів, який стане незамінним і обов'язковим оптичним приладом в арсеналі астролюбітеля зі стажем. Зустрічаються і морські біноклі, характеризуються, по-перше водонепроникним корпусом, як правило, 7-ми кратним збільшенням і 50мм діаметром об'ектва, а, по-друге, часто оснащені додатковими опціями, як наприклад, компас і кутомірна сітка. Але основний модельний ряд біноклів зосереджений, звичайно ж, на біноклях для:

полювання, риболовлі
туризму
панорамних спостережень
спостережень за птахами (Бердвотчинг)
і т.п.

Найбільш головні параметри бінокля прийнято вказувати в його маркуванні: його збільшення (кратність) і діаметр об'єктива. Так, наприклад, якщо в назві бінокля зазначені наступні параметри: 10х50, то це означає, що даний бінокль має 10-кратне збільшення і 50мм діаметр об'єктива. Кілька слів про ці характеристики:

Отже, збільшення бінокля. Цей параметр показує, у скільки власне разів буде збільшено зображення спостережуваного віддаленого об'єкта. При цьому пам'ятайте, що як і для будь-якого оптичного приладу в цілому, твердження "чим більше кратність, тим краще" буде не справедливим, а помилковим. По-перше, якщо Ви подивіться в два практично однакових бінокля, що відрізняються лише збільшенням, то помітите, що бінокль з великим збільшенням формує більш тьмяну картинку, ніж бінокль з меншим збільшенням. Крім того, Ви отримаєте більш урізаний кут огляду і т.п. По-друге, слід пам'ятати, що біноклі з збільшенням понад 12крат рекомендується встановлювати на штатив, щоб стабілізувати зображення. Тому перший наш рада покупцеві бінокля такий: якщо спостереження в бінокль проводитимуться з рук (без установки на штатив), то такий бінокль повинен мати збільшення не більше 12крат. Крім того, розрізняють біноклі з фіксованою і змінною кратністю, при цьому останні завідомо поступаються першим за якістю зображення.
Діаметр об'єктива відповідає за кількість зібраного світла, а, значить, за яскравість і чіткість того, що Ви будете бачити. Тут, безумовно, діє правило, чим більше діаметр об'єктиву, тим кращу якість зображення Ви отримаєте. Але не забувайте, що разом із збільшенням діаметру об'єктиву, закономірно збільшується і вага, і габарити бінокля. Тому наш другий порада всім бажаючим купити бінокль - необхідно знайти розумний компроміс, найкраще для Вас співвідношення (Діаметр Об'єктива) / (Вага та Габарити бінокля)
Більшість інших параметрів бінокля (діаметр вихідної зіниці, світлосила, фактор сутінків і т.п.) обчислюються прямо виходячи з даних параметрів збільшення і діаметра об'єктива бінокля. І так як ці параметри є похідними від описаних раніше, ми не будемо вдаватися в роз'яснення їх сенсу зараз.

Ще один критерій відмінності біноклів - це їх оптична конструкція. Так існують біноклі з призмами типу Porro і з призмами типу Roof. Однозначної відповіді на питання: "що гірше, а що краще?" не існує. Це просто різні оптичні конструкції, кожна зі своїми достоїнствами і недоліками. Біноклі з системою Porro часто називають класичними біноклями, вони кілька більш габаритні, але мають кращу глибину різкості і порівняно недорогі, оскільки не вимагають нанесення дорогого фазокорректирующим покриття призм для усунення відповідного спотворення. Roof біноклі компактніші і сучасні, але при цьому страждають від фазових спотворень, а відповідно вимагають нанесення додаткового покриття призм, що призводить до подорожчання їх виробництва.

Крім того, біноклі розрізняються за якістю матеріалів використовуваної оптики, так сьогодні призми можуть проводиться зі скла K9, BK7, BaK4, SK15 тощо, лінзи з оптичного пластику (як правило, тільки в дитячих біноклях), скла, ED-скла (нізкодісперсіонного скла) і т.п. Само собою зрозуміло, що чим більше якісною оптикою характеризується бінокль, тим більш якісну картинку Ви в підсумку одержите (тобто кращу яскравість, контраст, менше спотворень і т.п.).

Оптичні елементи біноклі обов'язково повинні мати покриття, що просвітлює. В якості просвітління теж необхідно розбиратися, щоб відрізнити якісне від неякісного. Адже від цього дуже сильно залежить якість зображення бінокля.

На що б ще хотілося звернути Вашу увагу, так це на ситему фокусування бінокля, тобто наведення на різкість. Розрізняють три можливі системи фокусування:

Центральна система фокусування (найбільш поширена система) характеризується наявністю центрального фокусировочного барабана і кільця для корекції діоптрій, що дозволяє компенсувати вади зору спостерігача
Індивідуальна система фокусування полягає в окремій налаштуванні різкості на кожному окулярі
Фіксована система фокусування (також часто називається автофокусом). Подібна система не має можливості налаштування різкості вручну і припускає використання бінокля для спостереження на великих дистанціях, як правило, від 30м і далі.
Ми постаралися стисло викласти основні моменти, на які слід звертати увагу при виборі бінокля, хоча, звичайно ж, параметрів набагато більше. Всім бажаючим купити бінокль в Харкові, Києві та Україні будуть раді допомогти наші менеджери-консультанти, які врахують всі Ваші побажання і вимоги до даного оптичному приладу.