(096) 866-53-53 | s@pridbuy.com

Ваш кошик порожній

Оплата і доставка

У гіпермаркеті оптики ПридBuy Ви можете купити телескопи, мікроскопи, біноклі, підзорні труби, далекоміри і приціли в Києві та інших містах України. Замовити товар з доставкою Ви можете, зателефонувавши менеджерів нашого магазину по телефону, або зробивши on-line замовлення прямо на нашому сайті. Оформляючи замовлення, Ви можете вибрати зручну для Вас форму оплати: готівковий, безготівковий розрахунок і оплата на картковий рахунок.
Гіпермаркет оптики ПридBuy працює як з фізичними, так і з юридичними особами. При оформленні замовлення Ви можете повідомити Ваші побажання про час доставки, які обов'язково будуть враховані при складанні графіка доставок кур'єром.
 
Умови доставки та оплати:
 
1. по Києву доставка здійснюється кур'єром безкоштовно при замовленні від 500грн. Менше 500 грн. - Вартість доставки 30грн. Терміни доставки - цього ж або наступного дня.
 
Форми оплати:
а) готівкова - при отриманні товару кур'єром в національній валюті. Разом з товаром Ви отримуєте: товарний чек, гарантійний талон, інструкцію.
б) безготівкова - після підтвердження замовлення, на Вашу електронну адресу буде виставлений рахунок. Доставка товару здійснюється після надходження коштів на розрахунковий рахунок. Всі фінансові документи надаються разом з товаром.
в) на карту Приватбанк (через термінал без комісії) або Укрсиббанк (через касу без комісії). Доставка товару здійснюється після надходження коштів на картковий рахунок. Разом з товаром Ви отримуєте: товарний чек, гарантійний талон, інструкцію.
 
 
2. в інші міста України ціна перевезення по Україні встановлюється відповідно з цінами кур'єрських служб (Нова пошта, Автолюкс, Ін-тайм, Гюнсел і т.д.). Доставка кур'єрською службою - до 2-х днів.
 
Форми оплати:
а) безготівкова - після підтвердження замовлення, на Вашу електронну адресу буде виставлений рахунок. Доставка товару здійснюється після надходження коштів на розрахунковий рахунок. Всі фінансові документи надаються разом з товаром.
б) післяплатою - оплата в момент отримання товару у відділенні служби доставки Нова пошта, Автолюкс.
Вартість доставки за пересилання післяплатою становить Нова пошта - 13грн. +2% Від суми; Автолюкс - 14грн +1%.