(096) 866-53-53 | s@pridbuy.com

Ваш кошик порожній

Умови

1. Умови використання сайту www.pridbuy.com

1.1. Справжнє угоду користувача (іменоване надалі Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом www.pridbuy.com (далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту і фізичною особою (іменованим надалі Користувач), і регламентує умови використання та перегляду інформації, розміщеної на Сайті, а також надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті. Дана Угода формулює юридичні умови користування Сайтом і призначене для регулювання взаємовідносин між Адміністрацією сайту і Користувачем, включає в себе політику Сайту щодо правил користування послугами і контентом, розміщеними на Сайті, а також щодо прав, обов'язків і обмежень, пов'язаних з використанням послуг і з політикою конфіденційності.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3. Моментом укладення даного користувача угоди вважається момент будь-якої взаємодії Користувача з Сайтом. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинене.

1.4. Ця Угода може бути змінено та / або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту за наступними пунктами:

Порядок використання Сайту,
Політика конфіденційності,
Обмеження відповідальності Адміністрації сайту,
Порядок дії Угоди.
2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт www.pridbuy.com дозволяє переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і своїх контактних даних. Інтернет магазин ПридBuy залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на Ваш номер телефону або електронну поштову скриньку, зазначені в замовленні. Якщо Ви не бажаєте отримувати подібну розсилку, повідомте про це, зателефонувавши до центру прийому дзвінків і відмовтеся, або написавши відмову від розсилки на пошту. При відмові ми зобов'язуємося виключити вашу адресу з розсилки.

2.3. У процесі реєстрації на сайті, Ви отримуєте логін і пароль за безпеку, яких Ви несете відповідальність.

2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з якої-небудь іншої інформацією. При цьому Ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Приймаючи це Угода Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з аккаунтом Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов'язуєтеся здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднаннях і системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, нанесений таким доступом.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт www.pridbuy.com інформацію з метою покращення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечить положенням чинного законодавства України.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без яких або гарантій, як явних, так і неявних.

4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Сайті інформації.

4.3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрація сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів, відгуків та коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на сайті www.pridbuy.com

4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого аккаунту - облікового запису на сайті www.pridbuy.com (втрату логіна, пароля, іншої інформації).

4.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

4.9. При виникненні проблем у використанні сайту www.pridbuy.com, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, чи отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якій іншій неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайтуwww.pridbuy.com для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнтові, навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.

4.10. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і вживати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно висновку Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

5. Порядок дії Угоди

5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.

5.4. Всі торгові марки та назви, на які даються посилання в матеріалах цього cайту, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, які-небудь частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією сайту.

5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

 

Правовласникам:

якщо Ви знайшли на сайті незаконно опубліковану Вашу інтелектуальну власність (фото, текст, тощо), зв'яжіться з адміністрацією сайту для усунення проблеми.